Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Біопаливо - утилізація відходів з вигодоюЯк правило деревні гранули ділять на 3 категорії:

Деревні гранули, їх у свою чергу ділять на:

- промислову (сіру) гранулу - має коричневий або сіруватий відтінок від світлого до темного насиченого, це обумовлено включенням у переробляє сировину кори, гілок або воно залежане. Характеризується підвищеним рівнем зольності, мінімальним рівнем калорійності і теплотою згоряння.

- Побутову (білу) гранулу, світлого, кремового кольору, має солодкуватий запах, виробляють виключно зі свіжого (не влежаного), ще краще, якщо з сухого опіла, а саме вологістю не більше 14%, без сторонніх домішок (кора, гілки). Характеризується низьким рівнем зольності, максимально високим рівнем калорійності і теплотою згоряння

Рослинні гранули - виробляють з відходів сільгосп переробки (солома, лузга соняшника, лушпиння і лузга інших сільгосп культур, відходи круп'яного виробництва і т. д.).

Гранули з торфу - застосовують в якості палива промислового призначення, але через підвищену зольності не користуються настільки величезним попитом, ніж деревні або рослинні гранули.

ПАРАМЕТРИ паливних гранул

Деревні гранули є стандартизованим видом палива, тому для них існують нормативи, як ГОСТ в нашій країні. У Німеччині нормативи (вимоги якості) називаються DIN (Німецький промисловий стандарт). У Європі донедавна користувалися німецьким стандартом DIN 51731 і стандартом Австрії OENORMM7135.

У зв'язку з приходом на ринок низькосортних деревних гранул, виготовлених в основному за кордоном, з весни 2002 року гранули в Німеччині отримують новий сертифікат DIN plus. Цей сертифікат об'єднав німецький і австрійський стандарти. Перевага отримало вимога на стирання, а також правила і методика перевірки. Головне, на що звертають увагу західні споживачі,- це розміри, зольність і стирання.

Паливні брикети або Евродрова

Евродрова - деревні паливні брикети мають широке застосування і можуть використовуватися для всіх видів топок, котлів центрального опалення, відмінно горять в камінах і печах, грилях і пр. Також можуть використовуватися в промисловому опаленні, на залізничному транспорті і т. д.

Всього паливні брикети поділяють на три типи, які виникли виходячи з використання різних тирси і різних методів виробництва:

Перший спосіб з'явився, як неважко здогадатися на самому початку розвитку галузі. Названий такий спосіб RUF. Виробництво брикетів ведеться на гідравлічних пресах надвисокого тиску. Після обробки вихідний матеріал перетворюється на своєрідний паливний цеглинка. Такі паливні брикети не стійкі до вологи, для них потрібна дуже щільна і якісна упаковка і в зберіганні поводяться досить-капризно. Не дуже стійкі такі паливні брикети і до тривалих перевезень і випадковим силових дій в ході них - тому найкраще збувати цю продукцію поблизу від місця виробництва.

Другий спосіб називається NESTRO. Він мало чим відрізняється від першого способу. Хіба що паливні брикети виготовляються за допомогою гідравлічних або крівошатунних пресів. Знову ж основною сполучною дією є дія високого тиску. Після виробничої обробки паливний брикет набуває форму циліндра. Знову ж волога є для продукції найпершим з ворогів. Крім того, паливні брикети, виготовлені по другому методу, не витримують навіть найслабші силові навантаження, що негативно позначається на можливості перевезення продукції в інші райони.

Поки існували тільки перших два методи, паливні брикети не розглядалися як вигідна продукція для міжнародної торгівлі. Тільки з появою нового третього методу, названого Pini u0026 Kay (паливні брикети PINI u0026 KAY), це альтернативне паливо стало поступово виходити на світовий ринок та активно перевозитимуться між країнами. Сама технологія третього методу полягає в тому, що паливний брикет обробляється механічними, а саме шнековими пресами, та й до того ж в цьому процесі поєднуються два чинники - дуже високий тиск і термічна обробка.

Завдяки цьому особливу речовину лігнін стає своєрідним клеєм, який формує паливний брикет в щільне виріб. Звичайна форма при такому методі - чотиригранник, шестигранник або восьмигранник з отвором посередині. Така технологія більш сучасна. І, незважаючи на можливі складнощі, тепер застосовується все частіше і частіше. При цьому виходить практично ідеальний продукт - він надзвичайно стійкий до механічних впливів, що дозволяє його перевозити на великі відстані, і відповідно продавати в інших країнах, не звертає уваги на вологість, добре зберігається.

Як легко побачити, незважаючи не простоту виробництва в перших двох рішеннях, вийти на міжнародний ринок і конкурувати завдяки якості продукту можна тільки за допомогою третього технологічного методу.

Характеристики брикетів з різних видів сировини


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: