Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Автоматичні лінії брикетування тирсиБрикетування - процес пресування дрібно подрібнених відходів деревини по високим тиском без використання в'яжучих речовин. Вологість брікетіруемого матеріалу не повинна перевищувати 15% на одиницю маси, а розміри повинні відповідати за величиною розмірами тирсою або стружкою - макс. 15 мм. Сировина з підвищеною вологістю і розмірами перед брикетуванням необхідно подрібнити і висушити.

Брикетування використовується для переробки деревних відходів на висококалорійне екологічне паливо (брикети), для виготовлення індивідуального палива, використовуваного круглий рік, для вирішення проблем зберігання спалимих відходів, а також вирішує проблеми з покидьками, які виникають в малих і середніх столярних майстернях і лісопилках. Отриманий в результаті брикетування паливний матеріал через своїх високих споживчих властивостей знаходить широке застосування як в домашньому господарстві, так і в промислових опалювальних системах.

Переваги тирсових брикетів перед непрессованний тирсою:

Брикети займають об'єм в 4-5 разів менший, ніж непрессованний тирсу, і це дає відповідну економію в складських площах;

Брикети, володіючи великою вагою, ніж тирса, стають транспортабельним паливом (1м3 хвойних сухих тирси важить 150-200 кг, а брикетів-800-1100 кг);

Брикетування дозволяє підвищити в 4-8 разів ефективність використання транспортних ємностей при перевезенні відходів.

Паливні брикети можуть використовуватися для опалювання пасажирських вагонів, в домашніх печах і камінах, а також в заводських котельних і ТЕЦ.

В умовах постійного зростання цін на енергоносії потреба в паливних брикетах буде зростати. Брикетування відходів деревообробних виробництв дозволяє отримати чудове джерело енергії без забруднення навколишнього середовища.

Переваги:

Можливість використання сировини різної вологості і фракції

Повністю автоматизований процес виробництва

Рівномірна довжина і якість брикетів, також при чергуванні матеріалів.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: