Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Альтернативне паливо: які відходи можна пресувати в паливні брикетиПри переробці будь-яких рослинних матеріалів так чи інакше накопичуються відходи. Такі відходи треба робити сировиною для отримання з них органічного палива. Створені лінії для виробництва з рослинних відходів паливних брикетів або гранул. Щоб прийняти рішення про придбання обладнання для переробки відходів необхідно провести аналіз скільки і які відходи можна пустити в переробку. Тут Майкопська дошка оголошень Ви можете дізнатися більше.

Існує думка, що при виробництві паливних брикетів або гранул для пресування можуть використовуватися не всі рослинні відходи. В цілому це, напевно, правильно, але щоб зрозуміти які матеріали можна використовувати для пресування треба розібратися з фізико-хімічними процесами при пресуванні.

Усі існуючі преса можна розділити на використовуючі додатковий нагрів матеріалу і використовують пряме стиснення без зовнішнього нагріву. Додатковий зовнішній нагрів створює умови для виділення з пресованого матеріалу клеючих речовин. Як наслідок паливні брикети, отримані екструдерні пресуванням, помітно міцніше тих, які пресуються без подачі зовнішнього тепла.

Які матеріали можна успішно використовувати для екструдерні пресування?

Розглянемо фізико-хімічні процеси при екструдерні пресуванні. Органічна частина деревини всіх порід має приблизно однаковий елементний склад. Абсолютно суха деревина містить в середньому 49-50% вуглецю, 43-44% кисню, близько 6% водню і 0,1-0,3% азоту. Лігнін, целюлоза, ге-міцеллюлоза, екстрактивні речовини - смола, камедь, жири, танніди, пектини та інші - складають органічну частину деревини. Геміцелюлоза має у своєму складі пен-тозани і генксозани. У хвойних порід в органічної частини більше целюлози, а в листяних - пентозанів.

Для отримання монолітного міцного паливного брикету необхідно отримати виділилися речовини, які б при охолодженні утворювали міцні з'єднання. З органічних складових деревини екстратівние речовини можуть створити умови утворення міцного брикету.

З екстратівних речовин розглянемо смоли і камедь. Смоли при підвищенні температури виділяють речовина, що містить каніфоль. Каніфоль при охолодженні конденсується і твердне. Відсоток вміст смол, які створюють процес склеювання в брикетом рукаві, не сильно відрізняються у різних порід деревини.

Камедь - це полісахариди деревини, розчинна складова смол. Камедь прозора густа рідина, застигаюча і тверднучого на повітрі. Однією з особливості камеді є її явно виражені склеюючі властивості і тому застосовуються в текстильній, сірникової та поліграфічної промисловості. Камедь вже при 80 0С розчинна у воді. Отже, при екструдерні пресуванні тирси, тобто при нагріванні камедь екстратівно (сублімацією) виділяється з матеріалу і з парами води створюють клеючий матеріал. При подальшому охолодженні брикетного рукава відбувається склеювання частинок матеріалу.

Камедь в природі нерідко при ушкодженнях виділяється на деревах. Смоли і камедь існують у всіх деревних матеріалах, включаючи чагарники, існують в соломі, в багатті льону, в соняшниковому лушпинні. Для більш екзотичних матеріалів слід провести аналіз наявності таких матеріалів. З вищесказаного випливає, що оскільки лігнін виділений з деревини без смол і камеді, то для екструдерні пресування він не підходить.

Відзначимо ще один процес при екструдерні пресуванні. Під дією температури і тиску відбувається підвищення еластичності деревини, що сприяє більш гомогенного складу брикетного рукава. Цим можна пояснити отримання щільності в брикетних рукаві до 1.2-1.3 г/см3, що практично неможливо отримати при інших методах пресування.
 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: