Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Альтернативне паливо: ринки збуту паливних брикетівПрийняття рішення про створення брикетного виробництва, пов'язано, крім іншого з попереднім вивченням потенційних ринків збуту.

Основні напрямки:

- використання для задоволення власних енергетичних потреб;

- реалізація на внутрішньому ринку;

- експорт.

У міру зростання цін на енергоносії попит на альтернативні джерела незмінно зростає. Основні споживачі біопалива це Данія, Німеччина, Австрія, Швеція, Польща, країни Балтії. Існують окремі думки про те, що паливний брикет вироблений в Східній Європі, не буде мати попиту на закордонних ринках. Безумовно, це не так. Попит на паливний брикет значно перевищує пропозицію і має тенденцію постійного зростання. Тут практично немає конкуренції. Уточнимо лише, що європейський споживач звик до якісного товару, це відноситься і до брикету. Зауважимо, що паливний брикет, вироблений на нашому обладнанні за всіма своїми характеристиками не поступається західним аналогам.. До нас, як виробникам брикету, постійно звертаються представники фірм, що продають біопаливо в Європі і ми не в змозі забезпечити запитувані обсяги. Ціна на паливний брикет типу Piny u0026 Kay. досить конкурентноздатна і трохи вище, ніж на інші види брикету. Велике значення має зовнішня поверхня, відсутність забруднень в отворі, рівний зріз брикету. Про міцність паливного брикету широко відомо і вже говорилося вище.

Восьмигранна форма паливного брикету є найбільш раціональною для упаковки і зберігання. Матеріал і якість підготовки сировини також має значення. Західні споживачі купують в основному брикет з деревної тирси, але у нас вже є окремі запити на паливні брикети з такої сировини, як соняшник і солома.

Іноземні споживачі, як правило, надають виробникам брикету свою етикетку, тому в роздрібній мережі, наприклад Польщі та Німеччини на упаковці паливного брикету, виробленого в країнах колишнього СНД, ви не побачите "істинного виробника".

Звичайно, і некондиційний товар (уламки), який може мати місце на виробництві, може бути реалізований місцевим котельням і населенню.

У весняно-літній сезон відбувається незначне зниження ціни на брикет. Починаючи з серпня, починає ціна зростатиме і в остаточно формується ринком до жовтня. Завбачливі німці-оптовики, наприклад, закуповують паливні брикети та pellets у великих обсягах саме навесні та влітку, щоб продати в сезон дрібним оптом і в роздріб за максимальною ціною. За наявності складських приміщень (або хоча б відкритої площадки під навісом), коливання цін не позначаться на обсягах реалізації.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: