Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Постачання продуктів харчування з Китаю

Якщо ви зацікавлені в знаходженні постійного і надійного постачальника продуктів харчування з Китаю для вашого виробництва або торговельної діяльності, оптимізації витрат на зовнішньоекономічну діяльність, ми можемо вам запропонувати варіант імпорту різних видів агро продуктів безпосередньо від виробника з Китаю.

Арахіс китайський

До поставки з Китаю пропонується арахіс бланширований, ядра арахісу, арахіс сирий, арахіс смажений, арахіс в шкірці, арахіс з різними покриттями.

Збір нового врожаю зазвичай відбувається у вересні-жовтні, відвантаження починаються з кінця жовтня - початку листопада. Для отримання точної ціни на арахіс, розрахованої безпосередньо під потреби вашої компанії, направляйте нам детальні запити із зазначенням всіх даних за обсягами замовлення, специфікації арахісу (калібр, рівень вологості, сирої / смажений,% домішок і т. д.). Чим точніше буде ваш запит - тим точніше відповідь.

Сухофрукти з Китаю

Перелік сушених фруктів, які поставляються з КНР включає: сушені яблука кубиками, медові фініки, сушений помаранчевий кумкват, червоний родзинки, сушені ківі нарізка, сушений інжир, сушена вишня, сушена полуниця, половинки сушеного персика, половинки сушеної груші, сушені яблука кільцями сорт Qinguan, сушені яблука кільцями сорт Fuji, жовтий (лимонний) кумкват, червоний кумкват довга форма, кумкват в цукрі, курага, сушені абрикоси, сушена хурма в цукрі, червона хурма без цукру.

Деякі з них доступні не круглий рік, а тільки в певні сезони. Для отримання більш детальної інформації по доступному на поточний момент асортименту сухофруктів, а також для розрахунку ціни безпосередньо під потреби конкретної компанії-замовника направляйте нам детальні запити з зазначенням всіх даних за обсягами замовлення, специфікації кожного продукту (рівень цукру, вологості, SO2).

Примітка : всі поставки здійснюються контейнерними партіями, завантаження 20-фут. контейнера складає:

- Близько 18 тонн сушених персиків, груш, кураги, полуниці, ізюму;

- Близько 11.5 тонн сушених яблук кільцями і яблук кубиками.

Сільгосп продукти з Китаю

В спіок агропродукції, що поставляється з Китаю входить: часник, гарбузове насіння білосніжні, гарбузове насіння shine-skin, смажені підсолені гарбузове насіння, темно-зелені гарбузове насіння, гарбузове насіння вирощені без шкірки, насіння кавуна чорна, насіння соняшнику, ядра насіння соняшнику, насіння кунжуту.

Для отримання більш детальної інформації по кадому виду продукції окремо, а також для розрахунку ціни безпосередньо під потреби конкретної компанії-замовника направляйте нам детальні запити із зазначенням всіх даних за обсягами замовлення, специфікації кожного продукту (калібр / сорт / розмір / фракція і т. д.), умовам поставки, виду укпаковкі і пр.

Примітка : всі поставки здійснюються контейнерними партіями, завантаження 20-фут. контейнера складає:

- Близько 18 тонн сушених персиків, груш, кураги, полуниці, ізюму;

- Близько 11.5 тонн сушених яблук кільцями і яблук кубиками.


 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: