Пропонуємо машини та обладнання від виробника з Китаю

Прямі поставки широкого переліку обладнання від виробника з Китаю: роликові преси, преси для металобрухту, преси брикетів, обладнання для виробництва кальянного вугілля, преси для виготовлення круглих брикетів, заводи по брикетуванню, виробництво брикетів біомаси та інше обладнання ...Детальніше...

 

Про компанію

Anyang GEMCO Energy Machinery Co., Ltd. (Дочірня компанія AGICO GROUP) Почала займатися обладнанням для брикетування на початку 1980-х років. Основним профілем підприємства є виробництво все типів брикетувальних пресів, супутнього обладнання, а так само дослідження з розвитку брикетировочні виробництва деревного вугілля.

Сировиною для брикетувальних машин може бути вугілля, металургійний шлак, сухий порошок, порошок металевого магнію і т. д. Залежно від матеріалу, для преса підбирається необхідний тиск. Такий пристрій може бути застосоване в широкому спектрі індустрії, наприклад в металургії. Порошку кольорових і чорних металів необхідно надати певну форму, після чого вони знову можуть бути використані у виробництві. Для такого використання підходять бруд, оксидна плівка, зібрана пил, металевий пил, марганцевий порошок, сілікомарганцевий порошок і інші порошкові матеріали.

БРИКЕТУВАЛЬНИКИ виробляють вугільні брикети різної форми, які підходять як для індустріальних бойлерів, так і для домашніх.

Прес для сухих порошків використовується для матеріалів, які не можна змішувати з водою. Приміром, карбонати змінюють свої властивості при взаємодії з водою.

В останні роки ми розробляємо нові способи використання брикетувальних машин. Приміром, новий апарат для переробки біомаси може бути застосований для виробництва вугілля для барбекю і кальянного вугілля.

Накопичений за 10 років практичний досвід, починаючи з виробництва декількох машин і закінчуючи цілою пресувальні лінією, і унікальні знання, дозволили нам заробити репутацію в сфері будівельних матеріалів, вугільної, металургійної, хімічної промисловості, як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках. Наша компанія має власні нерухомі активи розміром в 250 тис. доларів, площею 13 тис. квадратних метрів, з яких 4600 кв. м. займає виробництво. Ми має урядове схвалення на імпорт і експорт, а так само пройшли міжнародну сертифікацію якості ISO9001: 2000.

Якість нашої продукції постійно вдосконалюється. Використовуючи матеріали кращої якості, після тонкої настройки, наші апарати, як неодноразово доведено, здатні стати кращим вибором. Наші ціни і післяпродажне обслуговування одне з кращих. 

Пропозиція машин і устаткування від партнерів:

Партнеры: